Raktáros – Pécs

Feladatok

  • ügyfelek és saját szerviz kiszolgálása alkatrészekkel,
  • kapcsolattartás a beszállító partnerekkel,
  • beérkezett áru átvétele, elhelyezése a raktárban,
  • raktárkészlet kezelése fizikailag és szoftveresen,
  • a nyilvántartások folyamatos, pontos vezetése,
  • raktári rend kialakítása és fenntartása,
  • készletek ellenőrzése, jelentések készítése,
  • leltárokon való részvétel.

Amit kínálunk

  • stabil munkaviszony a közel 30 éves szakmai múlttal rendelkező Nyitrai Csoportnál Pécsen,
  • kulturált munkakörnyezet, tisztálkodási, étkezési lehetőség,
  • alapbér+ teljesítményarányos jutalék,
  • fix munkaidő 8.00-17.00 (1 óra ebédszünettel),
  • 60%-ban számítógép előtt végzett munka.

Elvárások

  • középfokú végzettség vagy szakirányú képesítés
  • járműalkatrészek, járműszerkezet ismerete
  • raktározási tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógép kezelés
  • pontos adminisztráció, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság, feddhetetlenség.
  • Előnyt jelent az állás betöltésénél, de nem feltétel:
  • legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat