Használtautó értékesítő – Szekszárd

Feladatok: Üzleti kapcsolatok ápolása, bővítése, gépjármű értékesítési folyamat teljes körű lebonyolítása. Járművek állapotának felmérése, bemutatása ügyfelek részére, árajánlatok készítése, üzleti tárgyalások lebonyolítása. Autók népszerűsítése, hirdetések készítése online felületeken.

Amit kínálunk:

  • stabil munkaviszony a közel 30 éves szakmai múlttal rendelkező Nyitrai Csoport szekszárdi márkakereskedésében
  • kulturált munkakörnyezet
  • alapbér+jutalék, laptop, telefon
  • fix munkaidő 8.00-17.00 (1 óra ebédszünettel)
  • könnyen megközelíthető munkahely, ingyenes parkolás fejlődési lehetőség
  • rendszeres képzések

Elvárások:

  • legalább érettségi
  • MS Office ismerete
  • értékesítői véna
  • autók iránti érdeklődés
  • lojalitás a cég iránt, proaktív gondolkodás
  • határozott, kulturált kommunikációs stílus
  • kezdeményezőképesség, ügyfélorientált gondolkodás
  • online hirdetési felületek kezelésének ismerete
  • B kat. jogosítvány

 Előnyt jelent az állás betöltésénél, de nem feltétel:

  • értékesítési tapasztalat